avrupa-guvenlik-ve-isbirligi-teskilati

Kıbrıs’ın iki yakasındaki gazeteciler, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı – AGİT önderliğinde geçtiğimiz yıl düzenlenen değişim programını yineliyor.

Basın Emekçileri Sendikası, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği ve Kıbrıs Gazeteciler Sendikası ortaklığında, AGİT önderliğinde başlatılacak değişim programıyla; Kıbrıs’ın kuzeyinden seçilecek olan gazeteciler güneyde, güneyden seçilecek gazeteciler ise kuzeyde 5 gün görev yapacak.

Değişim programının, 15 Ekim 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılması öngörülüyor. 15 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak başvurular, Kıbrıs Gazeteciler Sendikası, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği ve Basın-Sen yönetimleri tarafından değerlendirilecek.

Proje Haberleri

Gazeteci Değişim Programı başlıyor

Kıbrıs'ın iki yakasındaki gazeteciler, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) önderliğinde geçtiğimiz yıl düzenlenen değişim programını yineliyor. Basın Emekçileri Sendikası, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği ve Kıbrıs Gazeteciler Sendikası ortaklığında, AGİT önderliğinde başlatılacak değişim programıyla, Kıbrıs'ın kuzeyinden seçilecek olan genç gazeteciler güneyde, güneyden seçilecek genç gazeteciler ise kuzeyde 5 gün görev...
30 Haziran 2019